Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сльози сонця (2003)

Сльози сонця (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сльози сонця (2003) безкоштовно з українським дубляжем. У розпал збройного протистояння в Нігерії американські солдати довгий час грали роль миротворців і третьої сторони для вирішення конфлікту. Але коли ситуація загострилася, і бойові дії перейшли межу виправданого насильства, від армійського керівництва надійшов наказ евакуювати посла і всіх значимих осіб з небезпечної території.

І загін лейтенанта Уотерса впорався із завданням «на відмінно». Після чого отримав наказ знайти і посприяти в евакуації військового лікаря Олени Кендрикс, яка врятувала багато життів і брала участь у всіх миротворчих місіях. Однак відправившись на пошуки дівчини, Уотерс вирішує вперше за роки бездоганної служби піти проти волі начальства, і розширити місію порятунку «Сльози сонця». Адже зіштовхнувшись з військовими реаліями, він був шокований тим, з якою жорстокістю солдати розправляються з мирним населенням. І тому вирішив накинути великий гак по окупованих територіях, і допомогти вивести групу біженців на відносно безпечну територію сусідньої держави. Тим самим вплутавшись в саму гущу бойових подій.
Автор: adminko, додано 10-12-2017, 17:50
Відгуків 0
Переглядів: 3 151

Сльози сонця (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: