Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сльози сонця (2003)

Сльози сонця (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сльози сонця (2003) безкоштовно з українським дубляжем. У розпл збройного протистояння в Нігерії мерикнські солдти довгий чс грли роль миротворців і третьої сторони для вирішення конфлікту. Але коли ситуція згострился, і бойові дії перейшли межу випрвдного нсильств, від рмійського керівництв ндійшов нкз евкуювти посл і всіх знчимих осіб з небезпечної території.

І згін лейтеннт Уотерс впорвся із звднням «н відмінно». Після чого отримв нкз знйти і посприяти в евкуції військового лікря Олени Кендрикс, як врятувл бгто життів і брл учсть у всіх миротворчих місіях. Однк відпрвившись н пошуки дівчини, Уотерс вирішує вперше з роки бездогнної служби піти проти волі нчльств, і розширити місію порятунку «Сльози сонця». Адже зіштовхнувшись з військовими реліями, він був шоковний тим, з якою жорстокістю солдти розпрвляються з мирним нселенням. І тому вирішив нкинути великий гк по окуповних територіях, і допомогти вивести групу біженців н відносно безпечну територію сусідньої держви. Тим смим вплутвшись в сму гущу бойових подій.
Автор: adminko, додано 10-12-2017, 17:50
Відгуків 0
Переглядів: 900

Сльози сонця (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий