Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Повітряна в'язниця (1997)

Повітряна в'язниця (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Повітряна в'язниця (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Коли когось із в'язнів потрібно доставити на інший кінець країни для участі в судовому слуханні, або з медичних причин, для цього використовують спеціальні літаки серії «Повітряна в'язниця». Адже везти найнебезпечніших злочинців автомобільним транспортом занадто ризиковано. А високо в небі під наглядом досвідчених маршалів і судових приставів вони не представляють ніякої загрози – будь-яка спроба втечі закінчиться червоним плямою незрозумілого походження, розмазаним на кілька метрів по землі.

Тому коли З-123 перевозив групу небезпечних злочинців в нову в'язницю сверхстрогого режиму, ніхто не спромігся додати на борт додатковий персонал, або посилити заходи утримання ув'язнених. Адже ніхто і припустити не міг, що найнебезпечніші злочинці з усіх куточків світу стануть діяти як одна команда, під проводом Сайруса. Який все-таки придумав єдиний з можливих спосіб втечі з ув'язнення – викрадення літака. В який проти своєї волі був втягнутий колишній рейнджер Кемерон, який тільки-но відсидів термін за ненавмисне вбивство людини, і якраз повертався додому, де його вже чекала любляча сім'я.
Автор: adminko, додано 28-01-2018, 07:30
Відгуків 0
Переглядів: 4 598

Повітряна в'язниця (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: