Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Камера 213 (2011)

Камера 213 (2011) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2011
  • Жанр: Жахи
  • Країна: Кнд
  • Тривалість: 109 хв /01:49
  • Режисер: Стефен Т. Кей
Дивитися повний фільм Камера 213 (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Мйкл ствився до того клсу юристів, які не просто виконують зкон, ле і вміло мніпулюють для досягнення влсної вигоди. Нечистий н руку двокт, він допоміг кільком серйозним злочинцям опинитися н волі, використовуючи лзівки в првилх і нормтивних ктх. Але себе смого у відповідльний момент від решітки врятувти, н жль, не зміг.

І незбром Мйкл зсудили у вбивстві, і зпроторили з ґрти. І хоч юрист нічого подібного не скоювл і скоїти не міг – дже одн спрв мніпулювти зконом, інше відбирти життя, довести свою невинність він зможе тільки н зсіднні пеляційного суду. До якого ще потрібно дожити. Адже тепер його будинок н нйближчий десяток років окружн в'язниця т Кмер 213». А нові сусіди по ліжку – мешкнці потойбічного світу, з ними не погрєш в крти і не обговорити ідею нової ттуювння. Адже вони злі духи неупокоенних злочинців, які зі свого життя зпм'ятли тільки гресію т лють. І які пргнуть тільки одного – стржднь і більше жертв. І чим болісніше і коротше буде їх життя – тим крще.
Автор: adminko, додано 11-12-2017, 16:58
Відгуків 0
Переглядів: 897

Камера 213 (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий