Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Граф Монте-Крісто (2002)

Граф Монте-Крісто (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Граф Монте-Крісто (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Найчастіше більшість людей в'язниця ламає, або змінює назавжди в гіршу сторону. Тим більше невинно засуджених. Але на подив Едмона, можна сказати, що висновок пішло йому на користь. Адже за довгих 13 років простий моряк навчився мистецтву фехтування, фінансовій справі, а також манерам вищого світу. Та й стан примудрився заробити. Правда, все завдяки одному і тому ж людині – старого абата з сусідньої камери, який так само опинився за ґратами за хибним звинуваченням. Дізнавшись про те, що Едмон також потрапив у в'язницю-за наклепу і зради друзів, він вирішив допомогти йому втекти. І поділився всьому, що знав і вмів, а також заповів свої багатства.

Завдяки цьому Едмонд через 13 років, проведених за гратами за злочин, якого не скоював, знову опиняється на волі. Придумавши собі нове ім'я «Граф Монте-Крісто», чоловік почав втілювати план своєї помсти. План, який за довгі роки ув'язнення продумав до дрібниць. І особливе місце в ньому відведено колись кращого друга, який підставив його якраз напередодні весілля, і відправив гнити в неприступну в'язницю.
Автор: adminko, додано 11-12-2017, 17:24
Відгуків 0
Переглядів: 2 885

Граф Монте-Крісто (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: