Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Куля (1995)

Куля (1995) онлайн українською

Дивитися повний фільм Куля (1995) безкоштовно з українським дубляжем. Бутч Стайн по прізвисько «Куля» останні 8 років свого життя провів за гратами. Де опинився за пограбування магазину, який вчинив умисно, перебуваючи в доброму здоров'ї і тверезості розуму, і в якому ні краплі не каявся. Єдине про що жалкував Бутч, так це про те, що попався копам. І втратив велику частину своєї молодості.

Вийшовши на свободу, Стайн насамперед відправився до сім'ї. Де його повернення вже зачекалися батьки і брати. І хоча старший після війни у В'єтнамі кілька помутився розумом, а молодший був зсунутий на своїх вуличних мистецтва, в будинку Стайном приїзду Бутча чекали з нетерпінням. А батько навіть притримував для свого чада непогане містечко на роботі, вважаючи, що наполеглива праця і повноцінне спілкування з колективом допоможуть йому швидше реабілітуватися і повернутися до нормального життя. І «Куля» був би й не проти почати життя з чистого аркуша, і більше ніколи не рахувати зірки через металеву решітку на вікні. Але перше, що зробив Бутч Стайн, опинившись в батьківському домі – замкнувся в кімнаті і встромив у вену голку, насолоджуючись легкістю і розслабленням затуманеного наркотиком мозку.
Автор: adminko, додано 11-12-2017, 17:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 715

Куля (1995) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: