Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Привиди Марса (2001)

Привиди Марса (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Привиди Марса (2001) безкоштовно з українським дубляжем. До 22-го століття людство вже встигло освоїти не тільки всі куточки рідної планети, але і всю сонячну систему. Марс у числі перших був схильний тераформування і перетворений в перспективну колонію з видобутку корисних копалин. Однак охочих добровільно вирушати на копальні, незважаючи на всю агітаційну роботу уряду, було вкрай мало. Тому нерідко в шахтарські поселення відправляли небезпечних злочинців, яких містити на землі було дуже клопітно й небезпечно.

Транспортуванням одного з таких в'язнів і була зайнята поліцейський Мелані зі своїм супроводжуючим загоном. Але коли вони прибули на Марс, то з подивом виявили, що їх ніхто і не збирається зустрічати. Всі будинки місцевих жителів порожні, а населення цілого містечка геть відсутня. А ось сліди бійок і плями крові говорять про те, що шахтарі не просто зникли, а наполегливо чогось чинили опір. І трохи пізніше стало ясно чому – один-одному. Так, відкривши одну з знайдених глибоко під землею дверей, працівники розкрили сховище «Привиди Марса», яке колись служило як ємність для збору душ представників іншої цивілізації, давним-давно заселявшей планету.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 2 830

Привиди Марса (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: