Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Привиди Марса (2001)

Привиди Марса (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Привиди Марса (2001) безкоштовно з українським дубляжем. До 22-го століття людство вже встигло освоїти не тільки всі куточки рідної плнети, ле і всю сонячну систему. Мрс у числі перших був схильний терформувння і перетворений в перспективну колонію з видобутку корисних коплин. Однк охочих добровільно вирушти н копльні, незвжючи н всю гітційну роботу уряду, було вкрй мло. Тому нерідко в шхтрські поселення відпрвляли небезпечних злочинців, яких містити н землі було дуже клопітно й небезпечно.

Трнспортувнням одного з тких в'язнів і бул зйнят поліцейський Мелні зі своїм супроводжуючим згоном. Але коли вони прибули н Мрс, то з подивом виявили, що їх ніхто і не збирється зустрічти. Всі будинки місцевих жителів порожні, нселення цілого містечк геть відсутня. А ось сліди бійок і плями крові говорять про те, що шхтрі не просто зникли, нполегливо чогось чинили опір. І трохи пізніше стло ясно чому – один-одному. Тк, відкривши одну з знйдених глибоко під землею дверей, прцівники розкрили сховище «Привиди Мрс», яке колись служило як ємність для збору душ предствників іншої цивілізції, двним-двно зселявшей плнету.
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 999

Привиди Марса (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий