Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Соляріс (2002)

Соляріс (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Соляріс (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Коли люди відкрили придатну для життя планету «Соляріс», їх уявлення про вселенському розумі і живих істот цілком змінилося. Адже велика частина поверхні невеликий планети виявилася зайнята нескінченним океаном розумної субстанції. Океан дивним чином взаємодіяв з людьми і жив за своїми законами, деякі з яких порушували існуючі закони фізики і термодинаміки. Тому вивчення планети велося виключно з орбітальної станції. І лише 3 особи були відправлені на поверхню дивного світу, щоб збирати дані і координувати дії космічного корабля.

Але одного разу астронавти-вчені перестали виходити на зв'язок. Щоб розібратися в події, керівництво відправило на поверхню планети Кріса Кельвіна – психолога-астронавта. Який по прибутті на станцію виявив, що один із вчених наклав на себе руки, а двоє інших перебувають на межі повного божевілля, відмовляючись вступати в який-небудь контакт з людьми. І незабаром Кріс зрозумів чому. Адже на порозі його житлового відсіку раптово виникла його дружина, яка померла багато років тому.
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 2 255

Соляріс (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: