Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Соляріс (2002)

Соляріс (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Соляріс (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Коли люди відкрили придтну для життя плнету «Соляріс», їх уявлення про вселенському розумі і живих істот цілком змінилося. Адже велик чстин поверхні невеликий плнети виявился зйнят нескінченним океном розумної субстнції. Окен дивним чином взємодіяв з людьми і жив з своїми зконми, деякі з яких порушувли існуючі зкони фізики і термодинміки. Тому вивчення плнети велося виключно з орбітльної стнції. І лише 3 особи були відпрвлені н поверхню дивного світу, щоб збирти дні і координувти дії космічного корбля.

Але одного рзу стронвти-вчені перестли виходити н зв'язок. Щоб розібртися в події, керівництво відпрвило н поверхню плнети Кріс Кельвін – психолог-стронвт. Який по прибутті н стнцію виявив, що один із вчених нклв н себе руки, двоє інших перебувють н межі повного божевілля, відмовляючись вступти в який-небудь конткт з людьми. І незбром Кріс зрозумів чому. Адже н порозі його житлового відсіку рптово виникл його дружин, як померл бгто років тому.
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 1 044

Соляріс (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий