Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Згадати все (1990)

Згадати все (1990) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1990
  • Жанр: Бойовики, Фантастика
  • Країна: США
  • Тривалість: 113 хв. /01:53
  • Режисер: Пол Верховен
Дивитися повний фільм Згадати все (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Коли людство колонизировло Мрс, їх чекло здивувння і розчрувння одночсно. Тк, судячи по злишених слідх, рніше плнет вже бул колонією іншої цивілізції, які нвіть нмглися відтворити н ній тмосферу. Але ні у них, ні у Землян нічого не вийшло. Проте людство виявилося більш нполегливим – покривши свою стнцію куполом, під яким штучно генеруючи придтну для життя тмосферу. Хоч з кожним роком всім мешкнцям червоної плнети – в основному шхтрям, добувчм цінних ресурсів і їх сім'ям, доводилося все склдніше. Рдіція з-з роботи н відкритій поверхні, погіршення постчння і пдіння якості повітря стли причиною мутцій і численних смертей. До того ж корпорція, контролює Мрс вирішил нгріти руки н чужих бідх, піднімючи подтки н повітря, воду, т інші життєво необхідні блг.

Але Дг Куейд, як і бгто земляни і знти нічого не знв про труднощі життя н Мрсі. Адже в нього бул цілком грн робот н Землі, комфортбельний будинок, любляч дружин – все, що потрібно для довгого і щсливого життя. Єдине, що не двло чоловікові спокою – сни про червоній плнеті, які були більше схожі н шмтки спогдів. І після численних мрій про Мрсі Дг звжився скористтися сервісом віртульного турист, т імплнтувти собі спогди про відпочинок н червоній плнеті. З погонями, погрозми, і друзями для більшого інтересу. Однк під чс сенсу щось пішло не тк. Мозок Дг ств зперечувти обрзи посилються мшиною. А трохи пізніше його спробувли вбити невідомі йому люди. Судячи з усього, простий будівельник з Землі нспрвді вже бувв н червоній плнеті, про що йому стерли пм'ять, впровдивши фльшиву історію. І тепер є тільки один спосіб «Згдти все» - дісттися до колонії н Мрсі.
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 784

Згадати все (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий