Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вільний штат Джонса (2016)

Вільний штат Джонса (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вільний штат Джонса (2016) безкоштовно з українським дубляжем. В основі сюжетної лінії кінострічки закладені події, що відбуваються період громадянської війни на території США. Завдяки сумних подій 1861-1865 років відбулося становлення потужної країни. Кожна з сторін, що беруть участь в конфлікті, захищала власні принципи і ідеали. Люди озброювалися. Вони сміливо йшли воювати за основні принципи, на підставі яких закладена конституція сучасних США. Незважаючи на гучні слова лідерів протиборчих сторін, суть війни була досить проста. Було потрібно просто перерозподілити владу.

Головний герой цієї історії – звичайний селянин. Під час війни його призвали в армію. Через час він став справжнім героєм. На території округу Джонс сталося зіткнення сил Півночі і Півдня. Деяка кількість солдатів Півдня переходить на бік сил Півночі. Дезертири ведуть партизанську діяльність. У кінцевому підсумку відбувається запекла сутичка і проливається море крові. Сили Півночі здобули перемогу. Насправді шанси на перемогу були тільки у сил Півночі. Справа не в політиці чи принципах, а в ресурсах та фінансах.
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 23:32
Відгуків 0
Переглядів: 5 865

Вільний штат Джонса (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: