Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вільний штат Джонса (2016)

Вільний штат Джонса (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вільний штат Джонса (2016) безкоштовно з українським дубляжем. В основі сюжетної лінії кінострічки зклдені події, що відбувються період громдянської війни н території США. Звдяки сумних подій 1861-1865 років відбулося стновлення потужної крїни. Кожн з сторін, що беруть учсть в конфлікті, зхищл влсні принципи і ідели. Люди озброювлися. Вони сміливо йшли воювти з основні принципи, н підстві яких зклден конституція сучсних США. Незвжючи н гучні слов лідерів протиборчих сторін, суть війни бул досить прост. Було потрібно просто перерозподілити влду.

Головний герой цієї історії – звичйний селянин. Під чс війни його призвли в рмію. Через чс він ств спрвжнім героєм. Н території округу Джонс стлося зіткнення сил Півночі і Півдня. Деяк кількість солдтів Півдня переходить н бік сил Півночі. Дезертири ведуть пртизнську діяльність. У кінцевому підсумку відбувється зпекл сутичк і проливється море крові. Сили Півночі здобули перемогу. Нспрвді шнси н перемогу були тільки у сил Півночі. Спрв не в політиці чи принципх, в ресурсх т фіннсх.
Автор: zombie, додано 18-07-2018, 06:18
Відгуків 0
Переглядів: 1 538

Вільний штат Джонса (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий