Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дядько Джон (2015)

Дядько Джон (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дядько Джон (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Місцеві жителі звали Джона ніяк інакше, ніж Дядечком. Адже цей спокійний відлюдник в житті якщо і муху скривдив, то тільки не навмисно і чисто по необережності. Вихований, інтелігентний, і смиренний домосід розміняв вже лепшие роки молодості, і вступив однією ногою в старість. Тому всі поважали навченого досвідом хлопця, і приходили до нього за підказкою і на уклін.

Однак факт не завадив поліції зробити його головним винуватцем у справі про зникнення місцевого хлопчини. І навіть незважаючи на всі переконання старожилів і місцевих громадян про безневинність Джона, чомусь правоохоронці завзято копали нитка розслідування, в якій дядечко був головним винуватцем гіпотетичної трагедії. А вся справа в зниклого брата, який, не довіряючи нікому, шукав причину того, що сталося не в самому недолугого хлопця, а у всіх оточуючих. І на його думку, Джону було що приховувати. І хоча помутніння розуму у зв'язку з втратою близької явно мало місце бути, його теорія не була так вже далека від істини. Адже старенькому людині і справді було що згадати про минулі дні, які однак не проливали світло на події, а лише забирали їх підґрунтя у ще більш заплутаний лабіринт причинно-наслідкових зв'язків.
Автор: zombie, додано 3-04-2018, 08:45
Відгуків 0
Переглядів: 1 222

Дядько Джон (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: