Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дядько Джон (2015)

Дядько Джон (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дядько Джон (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Місцеві жителі звли Джон ніяк інкше, ніж Дядечком. Адже цей спокійний відлюдник в житті якщо і муху скривдив, то тільки не нвмисно і чисто по необережності. Виховний, інтелігентний, і смиренний домосід розміняв вже лепшие роки молодості, і вступив однією ногою в стрість. Тому всі повжли нвченого досвідом хлопця, і приходили до нього з підкзкою і н уклін.

Однк фкт не звдив поліції зробити його головним винувтцем у спрві про зникнення місцевого хлопчини. І нвіть незвжючи н всі переконння строжилів і місцевих громдян про безневинність Джон, чомусь првоохоронці звзято копли нитк розслідувння, в якій дядечко був головним винувтцем гіпотетичної тргедії. А вся спрв в зниклого брт, який, не довіряючи нікому, шукв причину того, що стлося не в смому недолугого хлопця, у всіх оточуючих. І н його думку, Джону було що приховувти. І хоч помутніння розуму у зв'язку з втртою близької явно мло місце бути, його теорія не бул тк вже длек від істини. Адже стренькому людині і спрвді було що згдти про минулі дні, які однк не проливли світло н події, лише збирли їх підґрунтя у ще більш зплутний лбіринт причинно-нслідкових зв'язків.
Автор: zombie, додано 3-04-2018, 08:45
Відгуків 0
Переглядів: 525

Дядько Джон (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий