Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Неоновий віл (2015)

Неоновий віл (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Драми
  • Країна: Іспнія, Брзилія
  • Тривалість: 101 хв /01:41
  • Режисер: Гебріел Мскро
Дивитися повний фільм Неоновий віл (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Тільки з боку родео – це велике і шокуюче видовище, в якому виряджений як пж ковбой нмгється приборкти крсеня-бик. Але з всією цією покзухою ховються тонни людської прці, поту і гною. Прці тких як Иремр – нглядчів з бикми.

Проживючи в трейлері для перевезення худоби, чоловік зймвся розвезенням худоби в різні точки крїни. І терпіти не міг свою роботу. По-перше, було шкод тврин, яких зрди шоу і покзухи мучть у всіх н виду. По-друге, відсутність нормльного життя, постійно пропхлі тому і гноєм речі і стрий внтжівк, який вічно лмється і лише формльно існуюч компнія «Неоновий вол» – зовсім не про тке життя він мріяв, коли був ще дитиною. Але чс йде, тенденції змінюються, і родео поступово йде в минуле. І нвіть ткий неприємний, ле стбільний вид зробітку починє приносити все менше і менше грошей. І коли стє зовсім вжко зводити кінці з кінцями, Иремр вирішує плюнути н все і спробувти себе в чомусь новому – у текстильній промисловості, як тільки починє ктивно розвивтися.
Автор: zombie, додано 21-12-2017, 12:13
Відгуків 0
Переглядів: 1 007

Неоновий віл (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий