Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Новий Світ (2005)

Новий Світ (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Новий Світ (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Коли біженці і мандрівники з Європи тільки відкривали «Новий Світ», вони вирушали в подорож без усякої впевненості у завтрашньому дні. Перші експедиції, які складалися з збіглих злочинців, засуджених до смерті ув'язнених, а також з відважних військових і тих, кому вже нічого втрачати, причалили до берегів Америки в далеких 1600 роках. І прибули відразу ж зіткнулися з проблемами. Адже флора і фауна нового світу була незнайомою і ворожою, а людей стали мучити хвороби, раніше їм незнайомі. Додатково до всього на території континенту виявилися дикі племена місцевих жителів, далеко не всі з яких виявилися налаштовані дружелюбно.

Тому, щоб не піддавати переселенців зайвої небезпеки, було вирішено спорядити розвідувальну місію, пославши солдатів і міцних чоловіків вперед. Серед них був і Джон Сміт, який після сутички з індіанцями виявився взятим у полон об'єднаною армією вождя Поухатана. Дочка якого – Покахонтас і переконала батька зберегти життя дивним людині, який прибув з моря. Тим самим сподіваючись укласти з новими людьми мирну угоду.
Автор: adminko, додано 21-12-2017, 12:11
Відгуків 0
Переглядів: 6 345

Новий Світ (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: