Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Новий Ти (2015)

Новий Ти (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 100 хв. /01:40
  • Режисер: Simon Pummell
Дивитися повний фільм Новий Ти (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Длеко не всі знють, що експерименти з клонувння людини нспрвді не припинилися з нклденням н них морторію. Вони просто пішли в підпілля, нводнивши секретні підземні лборторії бгтомільйонних корпорцій. Хоч й без того н плнеті у кожної людини існує як мінімум 7 двійників. І через бгто років вчені нстільки нбили руку у відтворенні людини, що зпустили сервіс «Новий Ти». Тк, будь-як людин з якусь суму грошей міг змовити собі зміну життя. Згідно цієї послуги, компнія по нднню дного типу послуг розшукувл двійник змовник, який живе більш успішним життям, і змінювл його зі своїм клієнтом. І хоч це допомгло бгтьом знйти новий сенс життя, морльн сторон питння, як і рніше злишл чимло простору для суперечок.

І одного рзу Слейтер особисто зіткнувся з цією проблемою, втртивши свою дівчину. Яку прямо серед білого дня викрли невідомі, пізніше змінивши її прктично ідентичну. Але любляче серце змогло розрізнити підміну. І тепер Слейтер з усіх сил нмгється проникнути всередину корпорції, що ндє ткі жорстокі послуги, і розшукти свою кохну, зодно помстившись кожному хто причетний до цієї фери.
Автор: zombie, додано 21-12-2017, 12:13
Відгуків 0
Переглядів: 868

Новий Ти (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий