Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливець і Снігова королева / Білосніжка і Мисливець 2 (2016)

Мисливець і Снігова королева / Білосніжка і Мисливець 2 (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мисливець і Снігова королева / Білосніжка і Мисливець 2 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Білосніжка Равенна дуже сильно переживала після розлуки зі своєю сестрою Фреей, яка втекла з королівства після того як її зрадили. У Фреї був особливий дар і вона могла будь-якого хто тільки захоче заподіяти їй шкоду відразу ж перетворити його в шматок льоду. Вона вирішує оселитися в зимовому замку, який знаходиться далеко від батьківщини, і там же вона вирішує зібрати свою нову армію мисливців. У неї є два дуже вірних і відданих їй воїна Ерік і Сара, але вони були такими до певного моменту, поки не полюбили один одного.

Тепер вони змушені піти і виступити проти своєї королеви, так як у неї була заборона на любов між мисливцями, і вона вважала, що в їх серцях не повинно бути ніякої любові і навіть місця для її шматочка. Незабаром Фрея дізнається страшну новину, що її улюблена сестра загинула і тепер вона збирається відправити всю свою армію, яку їй вдалося зібрати на свою рідну країну. Вона в щоб те не стало повинен знайти того, хто так вчинив з її сестрою і помститися йому за все. Але пізніше Равенна воскресає і повертається в свій світ. І тепер всі землі королівства опиняється в самому центрі сил двох лиходійок, які не зупиняться не перед чим і готові змітати все на своєму шляху для досягнення своєї мети.
Автор: adminko, додано 24-12-2017, 11:30
Відгуків 0
Переглядів: 15 856

Мисливець і Снігова королева / Білосніжка і Мисливець 2 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: