Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 (2013)

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 (2013) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Флінту Локвуду довелося докласти чимало зусиль, щоб зупинити власне ж геніальний винахід, і запобігти справжній апокаліпсис у вигляді фрикадельок. Так, відключивши машину, яка була запущена ним в атмосферу для генерації фрикадельок з простої дощової води, він врятував весь світ від буквального поховання під потрійним шаром сендвічів. Однак його рідний будинок – острів Поплавок вже не вдалося врятувати. Тому його жителі були змушені переїхати на нове місце проживання, прихопивши з собою і Флінта.

Однак незабаром, який дослідник зайнявся метеорологією отримує дивні вісті з покинутого острова Поплавок. За чутками тут живуть дивні істоти, які дуже нагадують ожилий бутерброд, або спритні варені овочі. Вирішуючи перевірити чутки, Флінт відправляється на місце. І з жахом дізнається, що його машина, яку він вважав виведеної з ладу, просто змінила вектор впливу. І тепер замість простої їжі плодить неймовірних мутантів, які населили джунглі острова Поплавок. І незабаром вони можуть вийти за межі території, захлестнув весь світ. Єдиний шанс все залагодити проникнути вглиб території живих гамбургерів і вимкнути агрегат, який породжує «Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2».
Автор: adminko, додано 4-01-2018, 11:22
Відгуків 0
Переглядів: 9 072

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: