Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нарешті вдома (2015)

Нарешті вдома (2015) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Нарешті вдома (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Мультфільм познайомить глядача з добрими жителями планети під назвою Бувы, які подорожують по безкрайньому космосу в пошуках нового будинку. Ці персонажі вже кілька разів стикалися з планетами, де можливо звикнути і пристосуватися до умов. Але все не могла бути так просто, як здавалося! Жителі Бувы завжди стикалися з небезпекою, наприклад, одного разу їх мало не проковтнув величезний черв'як. Це відбувалося на кожній живій планеті, жахливі носороги, кальмари-пожирачі, роботи ліквідатори та інші істоти, які не бажають бачити чужинців на своїх землях. Капітан Смек, керуючий космічним кораблем Бувов, опустив руки, він вважав, що у його раси немає шансу на порятунок. Але одного разу все змінилося, коли прибульці абсолютно випадково наткнулися на планету Земля.

Бувы вирішили завоювати світ людей, відкинувши варіант мирного врегулювання питання. Інопланетяни хотіли вигнати людство і оселитися на Землі, але навіть не здогадувалися, з чим зіткнутися найближчим часом. Один з Бувов, вигнаний з товариства, виявляється в будинку маленької дівчинки, яка підносить йому світ людства в іншому світлі. Маленький монстр розуміє, що кожна з рас заслуговує кращого життя, тому вирішує умовити своїх родичів піти мирним шляхом. А тим часом уряд дізнається про появу загарбників, і готуватися до війни.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 11:36
Відгуків 0
Переглядів: 10 959

Нарешті вдома (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: