Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мачо і ботан (2012)

Мачо і ботан (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мачо і ботан (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Шмідта ніколи не користувався особливою популярністю в школі. Старанно виконуючи всі вказівки вчителів, він був непримітною сірою мишкою. До того ж однокласники вважали хлопця ботаніком, і через це іноді йому діставалося на горіхи. Зовсім інша справа Дженко. Сильний і сміливий, він був справжнім мачо, володіючи величезною популярністю у ровесниць і авторитетом у однокласників. Але ось, на відміну від заучки Шмідта – він ледве зумів закінчити школу.

Тим не менш, йдучи різними шляхами, ці два молодих людини прийняли одне рішення, яке звело їх разом – надійшли в поліцейську академію. І треба сказати, відразу ж знайшли один одного. Адже в одного були знання і проблеми з фізичною підготовкою, а іншому тільки мізків і не вистачало для того, щоб стати блискучим копом. Швидко здружившись, хлопці, допомагаючи один одному, закінчили ВНЗ і отримали своє перше розподіл.

Але не дивлячись на свою згуртовану команду, ці двоє новоспечених копів примудрилися провалити свій перший арешт, банально забувши зачитати підозрюваним права. І відразу ж впали в немилість боса. Єдиний вихід із ситуації – погодитися трохи попрацювати під прикриттям, зображуючи із себе підлітків. Адже в одній із шкіл міста стрімко набирає популярності новий вид наркотику. І поки він не вийшов за межі навчального закладу, і не накрила весь місто, хлопцям належить з'ясувати, хто займатиметься виготовленням нового продукту.
Автор: adminko, додано 4-01-2018, 11:44
Відгуків 0
Переглядів: 6 812

Мачо і ботан (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: