Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Агенти А.Н.К.Л. (2015)

Агенти А.Н.К.Л. (2015) онлайн українською

The Man from U.N.C.L.E.
Дивитися повний фільм Агенти А.Н.К.Л. (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Фільм про агентів Анклам. На дворі 1964 рік - самий розпал холодної війни між двома наддержавами США і СРСР. Світові політичні титани підуть на все, щоб не здати ворогові лідируючих позицій в оборонно-військовій сфері. Чи не наважуючись почати відкриту, всепоглинаючу війну, ворогуючі держави переносять всю тяготу свого протистояння на секретних агентів спецслужб, яких не шкодуючи засилають в країну-опонента. Таким чином, дві протиборчі організації - КДБ і ЦРУ стають фактичними вершителями доль цілого світу.

Але їм доведеться на якийсь час відкласти свої чвари, і стиснувши зуби і стиснувши кулаки працювати в тісній співпраці. Адже на світовому технологічному ринку з'явилася нова, раніше невідома сила, яка всіляко намагається порушити хитку рівновагу, і нажитися на війні наддержав. Викрадаючи вчених по всьому світу, третя сторона веде свої власні розробки технологій і ядерного озброєння, які згодом легко продає того, хто заплатить більше. Прагнучи за будь-яку ціну запобігти справжню війну, КДБ і ЦРУ об'єднують зусилля і призначають двох своїх найкращих агентів Наполеона Соло, і Курякіна на спільні пошуки і знищення злочинного угруповання. Ну і заодно на підглядання один у одного якихось важливих для держави секретів ...
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 11:41
Відгуків 0
Переглядів: 9 298

Агенти А.Н.К.Л. (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: