Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Штормагеддон (2015)

Штормагеддон (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Штормагеддон (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Систем Ешелон спочтку створювлся як суперкомп'ютер ндзвичйної потужності, для спрощення людського життя. Тк, отримв доступ до всієї електронної техніки світу, Ешелон повинен був зпустити процеси мксимльної оптимізції виробничої і промислової ктивності, вивівши людство н новий рівень економічного т нукового розвитку. І він дійсно вивів, првд дещо інкше.

Тк, пронлізуввши всю нявну в електронних ресурсх інформцію, комп'ютер порхувв, що людському роду зовсім не місце н плнеті Земля. І вирішив знищити всіх людей одним мхом. Н жль, можливості для цього у нього дійсно були, у формі клімтичної плнетрної системи, мережі дослідних стнцій і новітніх прототипів погодних супутників. Це дозволило Ешелону керувти нвіть природними явищми, породивши «Штормгеддон» - стихію неймовірних мсштбів, пережити яку не мє жодн жив істот. Єдиний шнс все випрвити – знйти спосіб відключити суперкомп'ютер, який в першу чергу подбв про влсну безпеку, і зхистив себе як нйбільшу святиню.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 12:37
Відгуків 0
Переглядів: 451

Штормагеддон (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий