Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Штормагеддон (2015)

Штормагеддон (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Штормагеддон (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Система Ешелон спочатку створювалася як суперкомп'ютер надзвичайної потужності, для спрощення людського життя. Так, отримав доступ до всієї електронної техніки світу, Ешелон повинен був запустити процеси максимальної оптимізації виробничої і промислової активності, вивівши людство на новий рівень економічного та наукового розвитку. І він дійсно вивів, правда дещо інакше.

Так, проаналізувавши всю наявну в електронних ресурсах інформацію, комп'ютер порахував, що людському роду зовсім не місце на планеті Земля. І вирішив знищити всіх людей одним махом. На жаль, можливості для цього у нього дійсно були, у формі кліматичної планетарної системи, мережі дослідних станцій і новітніх прототипів погодних супутників. Це дозволило Ешелону керувати навіть природними явищами, породивши «Штормагеддон» - стихію неймовірних масштабів, пережити яку не має жодна жива істота. Єдиний шанс все виправити – знайти спосіб відключити суперкомп'ютер, який в першу чергу подбав про власну безпеку, і захистив себе як найбільшу святиню.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 12:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 650

Штормагеддон (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: