Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Проти шторму (2016)

Проти шторму (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Проти шторму (2016) безкоштовно з українським дубляжем. 1952 рік, вшанувавши самому розпалі компанія з нафтовидобутку і транспортування чорного золота морем по всьому світу. Величезні танкери стали новим символом нації, і надією на світле майбутнє і швидкий ріст економіки держави. Але на відміну від існуючої думки, судна подібного класу зовсім не були непотопаемыми, і нерідко не допливали до пункту доставки. Так сталося і в той трагічний день – 2 корабля застали сильний шторм сіли потрапили в аварії, і стали розпадатися на очах. Команди моряків опинилися замкненими у власній плавучої в'язниці – адже за біснуються хвиль використовувати шлюпки не можна – їх відразу розносить вщент, корабель вірно йде на дно.

В цьому лютому шторму команда добровольців з берегової охорони відправляється на дерев'яному човні прямо в епіцентрі вируючої стихії, щоб допомогти морякам, які застрягли. І хоча дружини з усіх здібностей намагалися відрадити відважних героїв, так і здоровий глузд малював не дуже привітні картини, зухвалі і сміливі рятувальники, по суті, останній шанс застрягли моряків побачити рідні краї. Якщо всі вони не підуть лантухом до дна, адже рятувальна операція, м'яко кажучи, злегка авантюрною.
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 12:05
Відгуків 0
Переглядів: 2 939

Проти шторму (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: