Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хліб наш насущний (2005)

Хліб наш насущний (2005) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2005
  • Жанр: Документальні
  • Країна: Німеччин, Австрія
  • Тривалість: 92 хв.
  • Режисер: Ніколус Гейрхльтер
Дивитися повний фільм Хліб наш насущний (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Автори документльної кртини Хліб нш нсущний розповіли про впровдження високих технологій в сільськогосподрську промисловість. Європейські жителі знепокоїлися проблемою виготовлення різних продуктів хрчувння. Вони зіткнулися з чимлою кількістю перешкод н шляху виробництв продукції. Звдяки професіонлм, що прцюють в дній сфері, їм вдлося створити спецільну техніку. З її допомогою можн знчно полегшити і прискорити безліч технологічних процесів.

Творці пізнвльного проекту не могли обійти стороною унікльну мшину, що дозволяє з кільк хвилин провести кстрцію домшнього худоби. Численні пристосувння здтні повністю змінити людський прцю і підвищити продуктивність. Сільгосптехнік дє можливість людям позбвитися від виснжливої фізичної роботи і істотно зощдити чс.

У фільмі відсутні інтерв'ю зпрошених гостей, музичний супровід і сттистичн інформція. Опертори знімють різномнітних тврин в середовищі їх проживння. З кдром дються цікві коментрі. Основний кцент робиться н сільгоспмшинх, які мінімізують виробничі витрти.
Автор: zombie, додано 5-01-2018, 11:29
Відгуків 0
Переглядів: 470

Хліб наш насущний (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий