Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Племена Палос Вердес (2017)

Племена Палос Вердес (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 104 хв.
  • Режисер: Брендн Мллой, Емметт Мллой
Дивитися повний фільм Племена Палос Вердес (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Героями дрмтичної історії Племен Плос Вердес є члени одного неблгополучного сімейств Мейсон, рніше проживє в Мічігні. У кожного з них є особисті неприємності, ткож величезні проблеми з фіннсувнням. Бжючи стбілізувти хитке стновище і роздобути кошти, глв клну приймє нелегке рішення про зміну місця проживння. Родичі переселяються в невелике містечко, де нмгється звести нових приятелів.

Приїхвши в мльовничу Кліфорнію, ключові персонжі приймються нсолоджувтися життям і куптися в розкоші. У бтьків з'являються зможні клієнти, тому він дозволяє собі перевести домочдців в шикрний особняк. Діти в зхвті від великого бсейну і проводять біля нього вільний чс. Не рд лише друг половинк чоловіки. У дружини різко псується хрктер. Із-з постійного невдоволення жінки подружжя перестють спілкувтися і починють конфліктувти. Сім'я виявляється н межі розпду.

Нщдки ткож доствляють мсу клопоту. Син подружжя поступово перетворюється з зкінченого нркомн. Дочк не здтн нлгодити конткт з іншими учнями. Юн особ воліє тікти до окену і зймтися серфінгом.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 5-01-2018, 11:29
Відгуків 0
Переглядів: 586

Племена Палос Вердес (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий