Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Контроша (2017)

Контроша (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Фрнція, Бельгія
  • Тривалість: 91 хв.
  • Режисер: Олексндр Кстньетти
Дивитися повний фільм Контроша (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Бенджмін - стршоклсник, який володіє погним хрктером. Він чсто бешкетує в стінх школи, викликючи обурення виклдчів і однолітків. Остння його витівк не вклдється ні в які рмки, дже вон порушує зкон. Бешкетник тікє з місця подій, ле через недогляд злишє хрктерні сліди. Н нього виходить поліція, готов зрештувти підозрювного хоч прямо н зняттях.

Опинившись у безвихідній ситуції, Бенджмін збувє нвіть про любов до головної шкільної крсуні Лейлі. Його не турбує сильне почуття, можлив відповідльність з вчинений проступок. Але стрх рптом розвіюється, дже відбувється вржюче подія. Хлопець виявляється у чсовій петлі, нескінченно промтывющей однкові події його життя. Тепер можн робити все що звгодно, дже вже звтр нстне цей же день.

Перші врження від відкриття вржють Бенджмін, потім він починє нсолоджувтися ситуцією. І тільки коли герой усвідомлює всі особливості ситуції, він впдє в пніку. Хлопець сподівється вирвтися з пстки, нехй нвіть доведеться відповісти з свої вчинки Про те, що трпитися з хулігном в цій історії, повідє кртин Контрош.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 5-01-2018, 11:27
Відгуків 0
Переглядів: 646

Контроша (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий