Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прихильниця (2012)

Прихильниця (2012) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2012
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 102 хв.
  • Режисер: Вітлій Мельников
Дивитися повний фільм Прихильниця (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Антон Чехов знє про свою смертельну хворобу, ле продовжує стрнно прцювти. Туберкульоз повільно з'їдє його тіло, не злишючи нвіть примрних ндій н блгополучний результт. Письменник вже не переживє з приводу кончини, просто доживючи відміряну чс.

Одного рзу в Петербурзі Антон зустрічється з привбливою письменницею Лідією Авілової. Вон ще зовсім молод, ле її роботи викликють живий інтерес у местро. А ще Чехов полонить її чуттєв зовнішність, милувння якої приносить спрвжнє здоволення.

Антон і Лідія знйомляться, починють спілкувтися і розуміють, що симптія взємн. Зрілий чоловік знходить у юної пні розрду і спрвжню любов, вон переймється мудрістю і розумом письменник. Здється, що доля подрувл Чехову нйбільшу любов усього життя, ле це світле почуття безсил перед обствинми.

Авілов двно зміжня, виховує двох дітей, ле все одно віддється покликом свого серця. Її не лякє вік обрнця і його смертельн недуг, дже спрвжня любов не знє меж і перешкод. Пр зустрічється потйки, нсолоджується кожною миттю і не думє про мйбутнє якого немє. Про подльші події у долі героїв фільму розповість Прихильниця.
Автор: adminko, додано 5-01-2018, 11:20
Відгуків 0
Переглядів: 699

Прихильниця (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий