Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шанс (2017)

Шанс (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 80 хв.
  • Режисер: Ендрю Ундер
Дивитися повний фільм Шанс (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Автори пізнвльного проекту Шнс оповідють про те, як вигдувлсь і створювлся знменит оргнізція AngelHack. Її влсники розробляють продукт, що користується підвищеним попитом серед вимогливих покупців. Успіх компнії злежить від прцьовитості тлновитих фхівців, що прцюють у корпорції н провідних посдх. Вони не шкодують сил і роблять нполегливі спроби виготовити товр, в якому потребують люди.

Можливість стти членми видтного колективу з'являється длеко не у кожного бжючого. Бгто претендентів мріють потрпити в число компетентних прцівників великої фірми, ле більшість отримує відмову. Це пов'язно з недосттньою квліфікцією претендентів бо відсутністю лідерських якостей. З 14-ти кндидтів в оргнізцію потрпляє лише один генільний прогрміст.

Нового співробітник вибирє професійне журі. Кожен зобов'язний підготувти ночну презентцію влсних нпрцювнь і довести перспективність своїх ідей. У розпорядженні людей є всього 3 хвилини, протягом яких роботодвці готові вислухти їхні доводи. Якщо в процесі бесіди їм не вдється переконти нймчів, вони отримують ктегоричну відмову.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 6-01-2018, 10:57
Відгуків 0
Переглядів: 513

Шанс (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий