Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Все прекрасне – далеко (2017)

Все прекрасне – далеко (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: США
  • Тривалість: 91 хв.
  • Режисер: Піт Ох, Андре Сіссон
Дивитися повний фільм Все прекрасне – далеко (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Світ мйбутнього, яке вже не з горми, описується в інтригуючому фільмі «Усе прекрсне длеко». Мбуть, бгто хто вже звиклися з думкою, що роботи – прекрсні помічники і нвіть співрозмовники. У живому людському спілкувнні потреби стє менше з кожним роком. Чудо – мшини чуйно регують н комнди, вони готові невтомно виконувти волю господря.

Простори землі зборознили вчені і дослідники, тому дозвільний спосіб життя входить у порядок речей. Люди мло прцюють, в основному потурючи влсним бжнням. Але серед переситилися громдян плнети знходяться і мрійники. Дивн трійк сходиться рзом, щоб пізнти свою спрвжню сутність.

Хлопець, якому цікво спостерігти з живим світом. Тендітн дівчин зі скелетми в шфі минулого. І бестелесня Сьюзі – робот, скнуюч нвколишній простір і служить гідом у величезній пустелі. У молодих людей з'являється шнс знуритися в процес пізнвння один одного. Вони з зхопленням помічють, як між ними зроджується щир любов.

Виявляється десь в околицях розкинулося незвичйне озеро. Якщо поглянути в його води, можн релізувти будь-яку фнтзію. Згорівшись ідеєю відшукти легендрний водойму, прочк в супроводі вірної Сьюзн кидє виклик неможливого. Спрв з млим – знйти озис.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 6-01-2018, 11:07
Відгуків 0
Переглядів: 513

Все прекрасне – далеко (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий