Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спецзагін «Шторм» (2013)

Спецзагін «Шторм» (1 сезон) онлайн українською

Спецотряд «Шторм»
Дивитися всі серії серіалу Спецзагін «Шторм» (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У цій захоплюючій картині Спецзагін Шторм базується в маленькому прикордонному містечку Приморську. Тут немає великої кількості курортників і туристів, не снують всюдисущі торговці. Поруч проходить межа, тому все спрямовано на охорону і припинення можливих порушень.

Бійці загону - сміливі люди, які вирішили присвятити себе небезпечній службі. За роки своєї діяльності вони сотні разів затримували злочинців, рятували невинних і відстоювали цілісність держави. Майже кожен був поранений, але при підтримці друзів зумів вижити і повернутися в лад. І чим довше вони служать батьківщині, тим більше отримують безцінного досвіду.

З вигляду кожен з бійців являє собою брутального героя, здатного на неймовірні речі. Але вони всього лише люди, які мають свої проблеми, звички, захоплення і сім'ї. І іноді героям хочеться на день забути про бандитів і перестрілки і посидіти в колі сім'ї. Але потім все одно настають суворі будні, під час яких доводиться підставлятися під кулі, ризикувати, йти на завдання і намагатися не загинути. Але чи зможуть члени загону виконати нову важливу місію, де на карту поставлені національні інтереси
Автор: zombie, додано 6-01-2018, 11:01
Відгуків 0
Переглядів: 2 015

Спецзагін «Шторм» (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: