Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Була любов (2010)

Була любов (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Мелодрами, Серіали
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 44 хв.
  • Режисер: Микол Грибоєдов, Микол Кптн
Дивитися всі серії серіалу Була любов (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. В кртину Бул любов поклден історія успіху співчки Влерії. Сюжет побудовний тким чином, що героїня зі схожим ім'ям стє зіркою сцени, долючи при цьому безліч випробувнь. Отже, в провінційному Аткрську н свій 16-й день нродження Гнн Пнфілов дізнється, що її любить одноклсник. Дівчин не відчувє тких же почуттів до хлопця, ле обіцяє подумти нд його словми. Героїню не особливо ціквлять відносини, вон мрить поїздкою у столицю н пісенний конкурс. Але мрія потрпити н сцену опиняється під згрозою, коли у школярки рптом пропдє голос.

Подруг Ані Ірин зкохується в тємного шнувльник своєї мтері, приїжджє в містечко з смої Москви. Вон знє, що той зустрічється з ммою і згрожує розповісти про все бтькові. Але шнтж обертється сильними почуттями до кохнця. Дівчинк все ж вирішує отримти від чоловік хоч щось, тому просить його допомогти в облштувнні Анни в чужому місті.

Коли подруги починють плнувти поїздку, трпляється несподівне подія. Дівчт знходять н вокзлі пкет з грошим і піддються нпду злочинців. Тільки з чистої випдковості їм вдється врятувтися і звернутися до знйомого міліціонер. Це стє почтком склдної і неймовірно ціквому житті героїні.
Автор: adminko, додано 6-01-2018, 11:02
Відгуків 0
Переглядів: 388

Була любов (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий