Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Любов збиває з рими (2017)

Любов збиває з рими (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 106 хв.
  • Режисер: Ніколь Ешер, Ніколь Джефферсон
Дивитися повний фільм Любов збиває з рими (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Автори кртини Любов збивє з рими розповідють історію про привбливої особи н ім'я Коко, як мє цікве хобі. Вон блискуче склдє вірші, й пробує сили в музичній сфері. Темношкір крсуня мріє стти реп-виконвцем. Вон є дуже енергійної і ктивної дівчиною, здтної н сміливі вчинки. Прлельно з цим крсуня не збувє стрнно вчитися і думти про побудову кр'єри.

Коко із здоволенням бере учсть у різномнітних концертх і сподівється н те, що її виступи не злишться непоміченими. Незбром вон домгється оглушливого успіху і звойовує визнння публіки. Перш удч додє їй впевненості і дозволяє рухтися в обрному нпрямку. Вон переконується в тому, що при нлежному стрнні зможе впортися з труднощми і нерельно прослвитися.

Коли Коко дізнється про відкриття в коледжі поетичного гуртк, неодмінно вирішує зпистися в нього. Вон хоче довести вчитель, що володіє неймовірним тлнтом і зможе проявити себе в поезії. Але під чс знять мбіційн дівчин з'ясовує, нскільки непросто створити спрвжній шедевр. Незвжючи н випробувння, вон не здється і починє вчитися зм письменництв.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 6-01-2018, 11:08
Відгуків 0
Переглядів: 406

Любов збиває з рими (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий