Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Найсолодше Різдво (2017)

Найсолодше Різдво (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Мелодрами, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: Дев'яносто
  • Режисер: Ерінн Добсон
Дивитися повний фільм Найсолодше Різдво (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Чрівн Кйлі Уотсон блискуче готує. Вон двно хоче зпустити свою спрву, ле для бізнесу звжди потрібен почтковий кпітл. Дівчин знходить вихід у вчсно підвернувся конкурсі н крщу випічку. Переможець зірве великий куш і стне володрем суми, якої цілком досттньо для відкриття ресторну.

Кйлі приклдє мсу зусиль і демонструє свою мйстерність в кулінрії. Нрешті, результти випрвдовують очікувння. Ім'я міс Уотсон рясніє в списку фінлістів. Рдості учсниці остннього рунду немє межі. Вон вже уявляє, як упрвляє в новому зклді, рдуючи своїми шедеврми клієнтів. Зовсім скоро мрія перетвориться в рельність, до перемоги злишється всього нічого. Але зкон підлості трпляється несподівно.

У Кйлі виходить з лду духовк і, нступючи н гордість, вон йде н мирову з екс-квлером. Колишній хлопець рельно може врятувти положення. Нік успішно веде спрви в особистому піцерії, він здтний врятувти подругу з біди. Якщо, звичйно, минулі обрзи не звдять йому підствити плече зневіреної кохної. Чи зуміє дівчин домогтися бжного? Дізнтися про це можн під чс знйомств з кртиною Сме солодке Різдво.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 6-01-2018, 10:53
Відгуків 0
Переглядів: 513

Найсолодше Різдво (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий