Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017)

Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Драми, Воєнні
  • Країна: Південн Корея
  • Тривалість: 140 хв.
  • Режисер: Хвн Дон-хек
Дивитися повний фільм Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Родючі землі і бгтств Чосон предствляють величезний інтерес для чужинців. Сме тому мирні жителі крїни постійно стрждють від нбігів войовничих сусідів. Нйбільш підступними і непередбчувними ворогми є кочівники мньчжури, що володіють величезною військовою міццю і силою. Їх втжок мріє поневолити китйців і перетворити їх н своїх рбів. Щоб уникнути подібної долі і мти можливість відбивти нпди противник, імпертор нкзує побудувти неприступну фортецю.

Обнесен високим муром цитдель, розтшовн н вершині стрімкої скелі, є відмінним притулком. Адже для того, щоб проникнути всередину, необхідно скористтися тємною стежкою, згубленої між гір. Дізнвшись про черговий нбіг мньчжурів, король Инджо нкзує всім жителям сховтися в безпечному місці. Герої фільму Фортеця Нмхнснсон успішно добирються до мети. Встновивши цілодобове спостереження, вони успішно відбивють тки ворог.

Але незбром серед воєнчльників починє зріти змов. Деякі з них готові здтися н милість ворог. Вся спрв в тому, що зпси їжі і їжі підходять до кінця. А прийдешній голод невідворотно нвисє нд головми відвжних воїнів.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 7-01-2018, 12:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 077

Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий