Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017)

Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Родючі землі і багатства Чосона представляють величезний інтерес для чужинців. Саме тому мирні жителі країни постійно страждають від набігів войовничих сусідів. Найбільш підступними і непередбачуваними ворогами є кочівники маньчжури, що володіють величезною військовою міццю і силою. Їх ватажок мріє поневолити китайців і перетворити їх на своїх рабів. Щоб уникнути подібної долі і мати можливість відбивати напади противника, імператор наказує побудувати неприступну фортецю.

Обнесена високим муром цитадель, розташована на вершині стрімкої скелі, є відмінним притулком. Адже для того, щоб проникнути всередину, необхідно скористатися таємною стежкою, загубленої між гір. Дізнавшись про черговий набіг маньчжурів, король Инджо наказує всім жителям сховатися в безпечному місці. Герої фільму Фортеця Намхансансон успішно добираються до мети. Встановивши цілодобове спостереження, вони успішно відбивають атаки ворога.

Але незабаром серед воєначальників починає зріти змова. Деякі з них готові здатися на милість ворога. Вся справа в тому, що запаси їжі і їжі підходять до кінця. А прийдешній голод невідворотно нависає над головами відважних воїнів.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 7-01-2018, 12:36
Відгуків 0
Переглядів: 1 744

Фортеця Намхансансон (Гірська фортеця Намхан) (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: