Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шалено закохані (дорама) (2016)

Шалено закохані (дорама) (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Двоголосый, STEPonee
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Мелодрами, Серіали
  • Країна: Південн Корея
  • Тривалість: 60 хв.
  • Режисер: Пк Хен-сік, Чх Ен-хун
Дивитися всі серії серіалу Шалено закохані (дорама) (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Чжун Ен - тлновитий ктор, який зумів побудувти блискучу кр'єру і досягти величезної популярності у глядчів. Герой серілу Нерозвжливо зкохні виріс у неповній сім'ї і ніколи не бчив свого бтьк. Мти щиро нмглся уберегти син від болю і стржднь, присвятивши всю себе єдиній дитині. Хлопчик звжди був товриським і різнобічним. Але по-спрвжньому дружив лише зі своєю одноклсницею Але Иль. Хлопці відмінно лднли, ділилися своїми переживннями, секретми і плнми н життя.

Проте з віком хлопець і дівчин стли все більше віддлятися один від одного. Після смерті бтьк Иль бул змушен злишити нвчння і присвятити себе турботм про молодшого брт. А Чжун виїхв в інше місто, вступивши в кторську школу. Минуло бгто років. Одного рзу герої випдково зустрічються н вулиці. Молоді люди дуже рді один одному і з нтхненням віддються приємним спогдм про дитинство.

Незбром відносини друзів переростють в більш глибоке почуття. Але тут Чжун дізнється жхливу новину. Хлопець смертельно хворий, і жити йому злишилося не більше року. Не бжючи зсмучувти кохну, він приховує від неї свою недугу. Герой готовий н будь-які жертви, лише б провести відведений йому долею чс рзом з Иль. Але чи вдсться молодій людині не видти свій секрет?
Автор: zombie, додано 7-01-2018, 12:23
Відгуків 0
Переглядів: 498

Шалено закохані (дорама) (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий