Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зомбіологія: Приємного вечора (2017)

Зомбіологія: Приємного вечора (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Бойовики, Жахи
  • Країна: Гонконг, Китй
  • Тривалість: 105 хв.
  • Режисер: Алн Ло
Дивитися повний фільм Зомбіологія: Приємного вечора (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Двоє друзів - Лун і Чиен - знйомі бгто років. Хлопців об'єднує спільн любов до коміксів і вигдним супергероям, в черговий рз рятує світ від стршної згрози. Уявляючи себе рятівникми людств, молоді люди чсто обговорюють, як будуть зхищти свій нрод. Але все це лише фнтзії, якими хлопці нмгються прикрити влсні стрхи, комплекси і невпевненість в собі.

Ні одному з них не пощстило знйти конткт з іншими членми сім'ї, тому з дитинств хлопчики ндні смі собі. У Місяць з рнку до вечор свряться бтьки, їм немє діл до син. Нмгючись вижити н мленьке посібник, що мти отримує по інвлідності, сім'я постійно змушен жити впроголодь. В той чс як бтько, не бжє брти н себе відповідльність з фіннсовий добробут дружини і дитини, ктегорично не хоче шукти роботу. У Чиен інші проблеми. Він вже кільк років зкохний у крсуню-телезірку, до якої у хлопця немє жодних шнсів нблизитися.

Але одного рзу в Гонконзі з'являється жхливий монстр, що нгдує вигдного персонж з коміксів. Руйнуючи все н своєму шляху, він знищує жителів сотнями. І лише Лун і Чиен здтні впортися з чудовиськом. Чи вдсться хлопцям перемогти свої стрхи і стти спрвжніми героями?

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 7-01-2018, 12:24
Відгуків 0
Переглядів: 490

Зомбіологія: Приємного вечора (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий