Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гінтама (2017)

Гінтама (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гінтама (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Середньовічн Японія несподівно стє об'єктом для нпду прибульців з іншої глктики. Згдкові космічні корблі, повергє жителів крїни Висхідного Сонця в священний трепет, кружляють в небі. Деякі японці впевнені в тому, що їх відвідли боги. Але, як виявилося, іноплнетяни прилетіли з єдиною метою. Вони хочуть звоювти і поневолити людей, перетворивши їх лише у безсловесних виконвців своїх нкзів. Герої фільму Гинтм не мють нміру жртувти. Покзвши свою перевгу, вони відлітють геть. Н землі злишються лише кільк предствників іншої рси.

З чсом життя японців крдинльно змінюється. Вони отримують доступ до секретних технологій і зннь, знчно випереджють всі людські досягнення. Тепер всю вжку роботу виконують роботи, володіють дивовижними можливостями штучного інтелекту. Але в крїні ще злишилися птріоти, які не злишють спроб позбвитися від прибульців.

Одним з ктивістів підпілля колись був і Гинтоки Скт. Але з чсом молодий чоловік вирішив, що мрно нмгтися повлити влду іноплнетян. Хлопець воліє жити в своє здоволення, нсолоджуючись кожним днем. До того моменту, як все крдинльно міняється.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 8-01-2018, 10:51
Відгуків 0
Переглядів: 1 001

Гінтама (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий