Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Батько поліцейського 2 (2017)

Батько поліцейського 2 (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 120 хв.
  • Режисер: Еміль Годро
Дивитися повний фільм Батько поліцейського 2 (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Жк бгто років прослужив у поліції. Колеги ввжють героя фільму Бтько поліцейського 2 спрвжнім професіонлом. Адже офіцерові вдється помічти нйдрібніші детлі, які згодом приводять його до зтримння злочинця. Обрз порядної і чесної служителя зкону вже двно ств невід'ємною чстиною життя детектив. Але смим віддним його шнувльником є син Мрк.

Подорослішвши, молодий чоловік теж ндходить н службу в поліцейську ділянку. Він щиро нмгється бути хорошим слідчим, ле кожен рз нтикється лише н глузувння колег. Кожен з них впевнений в тому, що Мрк - лише блід копія свого бтьк. Втомившись від постійних знущнь, хлопець береться з розслідувння одного з нйбільш зплутних спрв. Він погоджується прцювти під прикриттям, щоб викрити хитромудрого мфіозі. Для того щоб зібрти побільше докзів, герою доведеться відпрвитися в спецілізовний тбір. Тм зберуться сімейні при, які нмгються нлгодити стосунки.

Мрк розрховує потрпити в тбір рзом зі своєю кохною Еліс. Не тк двно молоді люди посврилися і не спілкуються вже кільк днів. Хлопцеві і в голову не приходить, що йому доведеться зобржти люблячого чоловік влсного бтьк. Адже Жк теж хоче взяти учсть у ризиковній оперції. Що ж чекє н героїв попереду?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 8-01-2018, 10:52
Відгуків 0
Переглядів: 611

Батько поліцейського 2 (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий