Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ідеальний шторм (2000)

Ідеальний шторм (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ідеальний шторм (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Той, хто мріє про життя рибака або дуже дурний, або зовсім не уявляє, чим заробляють на життя ці сміливі і вольові хлопці. Багатотижневі бовтанки далеко від рідних і близьких у відкритому морі у гонитві за примарною надією виявити хороший косяк, важка праця і мінімум сну – ось будні простого рибака. Не кажучи вже про небезпеку більше ніколи не побачити сушу. Адже знаючи буйство стихії і суворий норов океану, щоразу йдучи на промисел, рибак прощається з будинком і рідними

Але буває так що все це даремно. І повернувшись з чергового запливу додому, команда рибалок присоромлено дивиться дружинам в очі – мережі, а, отже, і кишені, порожні Прекрасно розуміючи що це величезна дірка в сімейному бюджеті, ніхто з хлопців не хоче залишатися вдома. І коли надходить пропозиція капітана знову вийти на промисел і спробувати щастя ще раз – погоджуються всі, як один. Але море, яке вже один раз благодушно відпустило, більше не надає такої поблажливості. І вся команда траулера потрапляє в «Ідеальний шторм» - буйство стихії непереборної сили. Яке, швидше за все, стане для їх хиленького суденця останнім.
Автор: zombie, додано 30-11-2018, 21:58
Відгуків 0
Переглядів: 4 993

Ідеальний шторм (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: