Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Підмінні війська (Ворожий солдат) (2017)

Підмінні війська (Ворожий солдат) (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Драми, Воєнні
  • Країна: Південн Корея
  • Тривалість: 130 хв.
  • Режисер: Чон Юн-чхоль
Дивитися повний фільм Підмінні війська (Ворожий солдат) (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Китйськ держв ззнвл бгто міжусобиць кільк століть тому. Ждібність одних, влдолюбство інших і впертість третіх нповнило крїну ствленикми імпертор, при чому вони творили, що хотіли. Події фільму Підмінні військ / Ворожий солдт покзують зродження Піднебесної, як єдиної крїни. Віддлених провінціях довелося визнти влду динстії Мін і підкоритися її волі.

Н ряду з розквітом китйської культури, військової спрви, сільського господрств, н лсий шмточок ззіхнул сусідня Японія. Зібрвши тисячі воїнів, полководці нпли н незміцнілих китйців. Остннім нлежло лицем до лиця зіткнутися з хоробрими смурями. Довго тримти оборону чисто королівської резервної рмії було склдно.

Тому окупнти вдвлися до допомоги воїнів, нбрних із зовні. То-Ву був людиною відвжним. Але сміливість його виникл зовсім не із-з любові до бтьківщини. Молодий чоловік керуввся меркнтильним інтересом. Н війні він хотів отримти гроші. І не вжливо, н чиєму боці йому зпропонують битися. Зрди нживи він пішов н зрду, не звертючи увги н чутки і зсудження жителів. Перемог в поєдннні з бгтством нділяли устремління нймнця силою.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 8-01-2018, 10:48
Відгуків 0
Переглядів: 521

Підмінні війська (Ворожий солдат) (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий