Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Абракадабра (2017)

Абракадабра (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми, Фентезі
  • Країна: Іспнія, Фрнція, Бельгія
  • Тривалість: 96 хв.
  • Режисер: Пбло Берхер
Дивитися повний фільм Абракадабра (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Іспнк Крмен звикється з роллю меблів у будинку. Тепер дівчин не бчить колишньої ейфорії в очх чоловік. Про ромнтику у відносинх з Крлосом у фільмі Абркдбр доводиться тільки мріяти. Смуток і розпч переповнюють її душу, коли чоловік знову обтиктиметься в телевізор. Схоже, грвці н футбольному полі для нього звбливіше влсної дружини. Т й гучні крики з приводу перемоги улюбленої комнди свідчть про те ж.

До бйдужості блговірного домішуються невмотивовні злість і дртівливість. Крлос може ні з того, ні з сього нкричти н нещсну. Тке ствлення Крмен нсилу терпить. Десь у глибині свідомості ще жевріє ндія н блгополучне вирішення проблеми. Може в чоловік з'явился нов псія? Або дружин нбридл йому нстільки, що не викликє інших почуттів, крім досди?

Спрвжня причин лякє жінку до пніки. Скориствшись тілом її другої половини, у чоловік вселяється яксь сутність. Сме привид нв'язує свої бжння, пригнічуючи волю «посудини». Якщо вчсно не позбутися від чужорідного впливу, істинний Крлос може нзвжди розчинитися в небуття. І тоді шоковн дружин вирішує відвоювти чоловік у безсовісного примри. Крмен ще не розуміє, кому кидє виклик.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 8-01-2018, 10:51
Відгуків 0
Переглядів: 920

Абракадабра (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий