Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 9/11 (11 вересня) (2017)

9/11 (11 вересня) (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Бойовики, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Мртін Гігі
Дивитися повний фільм 9/11 (11 вересня) (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Творці дрмтичної історії 9/11 зхотіли розповісти людям про те, що відбувлося в нещсливий вересневий день 2001 року н території Сполучених Шттів. Предствники терористичної оргнізції вирішили влштувти глобльну ктстрофу. В якості мети злочинці вибрли Всесвітній торговий центр. Літки, керовні злочинцями, пролетіли нд містом і зіткнулися з вежми. Це спровокувло жхливий пожеж, нслідки якого були жхливими.

Кільк людей опинилися змкнутими в пстці і позбулися можливості вибртися н вулицю. Вони опинилися в шхті ліфт і пострлися взяти ситуцію під контроль. Городяни відрізнялися не тільки з хрктером, ле і соцільним сттусом. Вони мли різні погляди н життя і звички. Незвжючи н несхожість, п'ятірк вижили спробувл об'єднти зусилля т розробити плн подльших дій.

Ключові персонжі віддвли собі звіт в тому, що не можн поклдтися н щсливий результт і терпляче чекти прибуття комнди рятувльників. Хлопці розуміли, що споруд може зруйнувтися у будь-який момент. Вони сподівлися уникнути сумної долі і не опинитися під купою кменів, тому почли діяти.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 23-01-2018, 01:33
Відгуків 0
Переглядів: 879

9/11 (11 вересня) (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий