Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вид звідси (2017)

Вид звідси (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 102 хв.
  • Режисер: Келлен Грнер
Дивитися повний фільм Вид звідси (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет мелодрми Вид звідси присвячений добродушному і чуйному Мрку Мэтисону, який звик ствити перед собою нездійсненні цілі. Він двно визнчився з тим, яку професію хоче присвятити своє життя. Молодий чоловік вміє готувти смкові стрви, тому прийняв рішення відпрвитися в Сн-Фрнциско. Він сподіввся вдло вклсти гроші і відкрити невеликий, ле зтишний ресторнчик.

Мрк придумує для громдського зклду привбливу нзву і нймє будівельну бригду. У шеф-кухря є зповзятливий діловий пртнер, який не бжє сидіти без діл і нлгоджує конткт з чрівною Джиллін Броче. Енергійн крсуня прцює дизйнером і може дти цінні порди щодо оформлення приміщення. Чоловік щиро сподівється н її допомогу і ндє їй повну свободу дій.

Шляхи Мрк перетинються з чрівною Джиллін. Почтківець підприємець моментльно усвідомлює, що вон є сме тією жінкою, про яку він мріяв все свідоме життя. Між хлопцями сплхує симптія. По мірі розвитку ромнтичних відносин хризмтичний рестортор дізнється безліч неоднознчної інформції, що стосується його кохної.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 10-01-2018, 15:05
Відгуків 0
Переглядів: 849

Вид звідси (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий