Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Це сталося на Всесвітньому ярмарку (1963)

Це сталося на Всесвітньому ярмарку (1963) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1963
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: США
  • Тривалість: 105 хв.
  • Режисер: Нормн Торог
Дивитися повний фільм Це сталося на Всесвітньому ярмарку (1963) безкоштовно з українським дубляжем. Мйкл і Денні - крщі друзі. Вони познйомилися в длекому дитинстві, ходили в один клс і грли в місцевій футбольній комнді. Мріючи розбгтіти, герої фільму Це стлося н Всесвітньому ярмрку стрнно перебирють врінти. Вони впевнені, що світ сповнений можливостей. Головне - це нполегливо йти до своєї мети. Отримвши ліцензію н керувння літком, молоді люди розрховують коли-небудь стти влсникми великої вікомпнії. А поки зпилюють поля місцевих фермерів, пілотуючи невеликий "кукурузник".

Будучи прцьовитими і стрнними, друзі непогно зробляють. Але відклдти гроші н мйбутній спільний бізнес ніяк не виходить. Спрв в тому, що Денні пристрсно зхоплюється зртними ігрми. Молодий чоловік готовий спустити остнню монету в гонитві з ефемерною удчею. Мйкл нмгється вчсно обсмикувти одного, ле не звжди встигє зробити це. Одного рзу, прогрвшись в пух і прх, хлопець злишє в зству документи н літк. Тепер приятелі повинні в нйкоротші терміни відшукти необхідну для погшення кредиту суму. Адже в іншому випдку вони втрчють своєї єдиної влсності. Чи вдсться Денні і Мйклу знйти спосіб зробити гроші? Чи зуміють вони викрутитися з хлепи?
Автор: adminko, додано 10-01-2018, 14:59
Відгуків 0
Переглядів: 772

Це сталося на Всесвітньому ярмарку (1963) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий