Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Під деревом (2017)

Під деревом (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: Іслндія
  • Тривалість: 89 хв.
  • Режисер: Хфштйн Гуннр Сігурдссон
Дивитися повний фільм Під деревом (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Атлі - зрзковий сім'янин, який дуже любить свою дружину і дочку. Герой фільму Під деревом нмгється робити все, щоб його близькі були щсливими. Але одного рзу після невеликої сврки з дружиною молод людин вирушє в іншу кімнту, щоб подивитися еротичне кіно. Він зхоплюється процесом і не помічє, як до приміщення входить Агнес. Будучи виховною в строгих првилх, жінк сприймє вчинок чоловік як зрд. Вон не бчить різниці між спогляднням оголеного тіл н екрні і рельної зрдою.

Поз себе від гніву, героїня вигняє чоловік з дому. Атлі відпрвляється до своїх бтьків, де плнує пожити кільк днів. Він впевнений в тому, що з плином чсу гнів Агнес вщухне і вон пробчить чоловікові хвилинну слбкість. Але тут герой виявляється втягнутий в серйозний скндл, що розгорівся між його бтьком і влсником сусідньої земельної ділянки. Розкидисте дерево, що росте прямо н кордоні між володіннями, стє причиною відчйдушного протистояння.

Незвжючи н гдну безглуздість ситуції, з кожним днем конфлікт тільки нбирє обертів. Обидві ворогуючі сторони готові н все, лише б принизити супротивник. У бтьк Атлі починє пропдти домшню худобу, незбром й речі смого героя зникють у невідомому нпрямку.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 10-01-2018, 14:57
Відгуків 0
Переглядів: 342

Під деревом (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий