Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Різдво в Евергріні (2017)

Різдво в Евергріні (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв.
  • Режисер: Алекс Змм
Дивитися повний фільм Різдво в Евергріні (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Кртин Різдво в Эвергрине злучє глядч у святкову тмосферу зимової кзки. Героїня фільму Еллі перебувє у віці, коли дівчині вже пор здумтися про сім'ю т дітей. Вон любить прцювти з твринми, змінюють їй влсне потомство. Ветеринр з неї хороший, і вон з здоволенням лікує хворих звірів. Що стосується особистих відносин, то тут не все ідельно. З хлопцем жінк зустрічється лише періодично, дже їх поділяють бгто кілометрів.

Н цьогорічне Різдво Еллі нмічє ромнтичний вечір нодинці зі Спенсером. Її чекє переліт до Вшингтон, де квлер повинен чекти кохну. Коли поспішє в еропорт жінк прямо в дорозі зстряє посеред хуртовини, небес посилють спсителя Рйн. Ввічливий лікр з донькою ндють послугу товришеві по нещстю, тому що жоден літк не отримує дозволу н виліт в погну погоду.

З відсутністю вибору Еллі Луїз користується зпрошенням привітного господря будинку. Дівчинк щиро рдіє з новою знйомою. Рзом вони пустують, і бзікють, нсолоджуючись легкістю спілкувння. Т й Рйн нстільки грний, що н гостю знходить мр, і думки про длекому нреченого відсувються н другий плн.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-01-2018, 14:52
Відгуків 0
Переглядів: 591

Різдво в Евергріні (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий