Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ А тепер не дивись (1973)

А тепер не дивись (1973) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1973
  • Жанр: Трилери, Жахи, Драми
  • Країна: Великобритнія, Ітлія
  • Тривалість: 110 хв.
  • Режисер: Ніколс Роуг
Дивитися повний фільм А тепер не дивись (1973) безкоштовно з українським дубляжем. Джон Бекстер - відомий інженер-рествртор, який спецілізується н відновленні стровинних будівель. Герой фільму А тепер не дивись живе в Лондоні рзом зі своєю дружиною і мленькою дочкою Лурою. Одного рзу в результті нещсного випдку дівчинк гине. Безутішні бтьки перебувють у стні депресії. Вони з будь-якого приводу свряться і звинувчують один одного в події. Щоб змінити обстновку і відновити свій шлюб, подружжя вирішує переїхти в Ітлію.

Джон знходить місце рествртор у Венеції. Йому нлежить відновити стровинну церкву, як є одним з нйбільш відомих пм'яток рхітектури. З нтхненням приступивши до роботи, герой рптом виявляє у себе незвичйні здібності. Чоловік бчить привидів, відчувє їх присутність і нвіть відчувє холодний подих н своїй шкірі. Він ділиться врженнями з двом помічницями - Уенді і Хезер. Ці ексцентричні особи тут же починють переконувти мйстр в тому, що його бчення - це рельність.

Не в силх впортися з розривючими серце емоціями, Джон рптом бчить силует згиблої доньки. Її крихітн фігурк, згорнут в червоний плщ, знходиться н відстні витягнутої руки. Але герой нвіть не підозрює, що нспрвді ств жертвою небезпечної ілюзії. І його помилки можуть коштувти чоловікові життя.
Автор: zombie, додано 10-01-2018, 14:54
Відгуків 0
Переглядів: 480

А тепер не дивись (1973) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий