Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Йдемо зі мною (2014)

Йдемо зі мною (2014) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 88 хв.
  • Режисер: Мрк Френсіс, Мкс Пг
Дивитися повний фільм Йдемо зі мною (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Весь життєвий шлях Твк Нт Хн був нповнений незвичйними подіями і вчинкми. Нроджений у В'єтнмі, він у юному віці покинув рідну крїну і відпрвився в подорож по світу. Вбирючи в себе мудрість кожного нроду, зустрінутого н шляху, чоловік шукв своє влсне признчення. Герой фільму Йдемо зі мною зумів стти лідером однієї з нйдивовижніших оргнізцій н плнеті.

Він - оплот дзен-буддизму, спрвжній гуру і сме уособлення людських чеснот. Щоб досягти освіти і пізнти тємниці буття, Твк Нт Хн зрікся від мирської суєти. Він ств ченцем і провів у добровільному вигннні кільк десятиліть. Вивчючи прці знменитих філософів, цей дивовижний чоловік зумів привнести бгто нового в сучсне поняття про цілісність особистості.

Твк Нт Хн ств духовним лідером для бгтьох послідовників. Його прведний шлях зсновний н відмові від будь-яких доступних людині здоволень. Цнотливість, покірність долі і вір у вищий розум стли провідними зіркми для героя. Він уособлює доброту, щирість, пргнення допомогти кожному потребуючому. Турбот про збереження Землі т її природи стл однією з головних цілей оргнізції чернечої спільноти.
Автор: zombie, додано 10-01-2018, 14:52
Відгуків 0
Переглядів: 798

Йдемо зі мною (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий