Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Копи і грабіжники (2017)

Копи і грабіжники (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери, Бойовики
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Скотт Віндхузер
Дивитися повний фільм Копи і грабіжники (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Природний тлнт і диплом психолог дозволили Мйклу стти одним із співробітників поліцейського упрвління. Герой фільму Копи і грбіжники здійснює переговори з злочинцями, які зхопили зручників. Йому вдється успішно звершити кільк небезпечних оперцій і переконти бндитів здтися. Після цього хлопець стє спрвжньою легендою серед колег. Але одного рзу вон стикється з цим психоптом, що згрожує підірвти цілий житловий будинок.

Не зумівши зпобігти тргедії, Мйкл змушений нписти рпорт про звільнення. Він проводить без роботи більше півроку, нмгючись знйти вихід із зтяжної депресії. Але ні кохн дружин, ні близькі друзі не в змозі допомогти героєві впортися з особистими проблемми. Колишній нчльник, ретельно вивчив обствини остннього спрви, приходить до несподівного висновку. Він переконний, що звільнений психолог діяв строго по інструкції і зробив все, щоб зпобігти ктстрофі.

Зпропонуввши Мйклу знову повернутися н стру посду, нчльник упрвління відрзу ж доручє йому розібртися з черговою спрвою. Молодій людині потрібно допомогти детективм у розслідувнні погрбувння бнку. Але ситуція несподівно виходить з-під контролю.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-01-2018, 15:00
Відгуків 0
Переглядів: 379

Копи і грабіжники (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий