Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ви вбили мою матір (2017)

Ви вбили мою матір (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери
  • Країна: Кнд
  • Тривалість: 85 хв.
  • Режисер: Кертіс Кроуфорд
Дивитися повний фільм Ви вбили мою матір (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Джонн, героїня трилер Ви вбили мою мтір, не могл похвлитися люблячої і турботливої сім'єю. Вон стрждл від того, що бул позбвлен бтьківської увги і ндн смій собі. Предки ввжли з крще зймтися особистими проблемми і не пояснювли підростючої дочки, як првильно слід поводитися в суспільстві. Вон ввжл себе зйвою в будинку і проводил дозвілля в гордій смоті.

Бтько Джони нехтувв спілкувнням з нею. Чоловік кзв, що у нього є нбгто більш вжливі спрви. Мм бул зкінченою п'яницею і постійно шукл гроші н придбння чергової пляшки дешевого спиртного нпою. Опустился дм нстільки пристрстився до лкоголю, що готов бул продти душу з ковток бжного пійл. Через згубного способу життя жінк потрпил в лікрню, де їй поствили невтішний дігноз.

У мтері Джони виявили стршну хворобу. Врятувти пцієнтку від смерті здтн лише дорог оперція. Лікрі не виявили бжння возитися з лкоголічкою, вирішивши приділити чс більш гідним хворим. З-з їхньої недолугості жінк померл. Її дочк дізнлся про смерть мми і прийшл в лють. Дівчин звинувтил у всіх бідх медичний персонл і зхопил в полон прцівницю клініки.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-01-2018, 20:34
Відгуків 0
Переглядів: 539

Ви вбили мою матір (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий