Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Молодий Карл Маркс (2017)

Молодий Карл Маркс (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Драми, Біографії
  • Країна: Німеччин, Фрнція, Бельгія
  • Тривалість: 118 хв.
  • Режисер: Руль Пек
Дивитися повний фільм Молодий Карл Маркс (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У першій половині дев'ятндцятого століття Німеччин кишить борцями з освіченими людьми. Будь-які нміри щодо нуково – технічного прогресу присікються н корню. Інтелігенція буквльно здихється від дикттури првлячих кіл. Нв'язуються лише стереотипи, вигідні уряду. При цьому глс нроду пригнічується ж до згрози життю. Фільм Молодий Крл Мркс оповідє про стновлення видтної особистості в склдних для Європи умовх.

Не розміняв і третього десятк ентузіст перебирється в Приж з віддною дружиною. З душею у Крл немє ні грош. Їм з дружиною доводиться здовольнятися ширвжитком, тк як непостійний зробіток не може збезпечити подружжя всім необхідним. Спроби молодого інтелігент зручитися підтримкою впливових людей терплять фіско. Нікому не цікві перспективні плни людини з рдільно новими ідеями.

Удч все ж дє Мрксу шнс пробитися нверх. Щсливим квитком у вершки суспільств стє Фрідріх Енгельс. Знйомство з повжною і збезпеченою джентльменом є знковим. Союз інтелектул і бгтія створює сприятливий ґрунт для спільних прць. Нрешті, потенціл вченого ловить потрібну хвилю в особі готового допомгти приятеля. Незбром імен друзів облітють увесь світ.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 10-01-2018, 20:34
Відгуків 0
Переглядів: 553

Молодий Карл Маркс (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий