Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Єдині під Сонцем (2017)

Єдині під Сонцем (2017) онлайн українською

One Under the Sun
Дивитися повний фільм Єдині під Сонцем (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Червоні, білі, чорні, коричневі – всі ми «Єдині під Сонцем». І на жаль, щоб це зрозуміти, деяким необхідно залишити межі нашого маленького тісної блакитного кульки, і опинитися в десятки світлових років від будинку. Від гравітації, кисню, людей. Опинитися в повній самоті серед смерті, порожнечі і нескінченних каменів, мріючи ще хоча б раз побачити чиєсь обличчя. І Кетрін Восс могла б розповісти про це більше, ніж хто-небудь інший. Адже жінка була єдиною, кому пощастило вижити в невдалої місії на Марс.

І тепер астронавт всіма силами бореться за можливість ще хоча б раз побачити дочку. Але на шляху у неї стоїть не тільки обов'язкова процедура огляду та реабілітації. Але і уряд. Агенти якого виявили в повернулася з польоту дивні здібності, не піддаються ніяким описами, і в кілька разів перевищують можливості простої людини. Які потрібно будь-якою ціною вивчити і синтезувати для подальших досліджень. І що таке людське життя в порівнянні з таким шансом зробити колосальний науковий прорив?

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 1-12-2018, 14:23
Відгуків 0
Переглядів: 2 999

Єдині під Сонцем (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: