Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Єдині під Сонцем (2017)

Єдині під Сонцем (2017) онлайн українською

One Under the Sun
Дивитися повний фільм Єдині під Сонцем (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Червоні, білі, чорні, коричневі – всі ми «Єдині під Сонцем». І н жль, щоб це зрозуміти, деяким необхідно злишити межі ншого мленького тісної блкитного кульки, і опинитися в десятки світлових років від будинку. Від грвітції, кисню, людей. Опинитися в повній смоті серед смерті, порожнечі і нескінченних кменів, мріючи ще хоч б рз побчити чиєсь обличчя. І Кетрін Восс могл б розповісти про це більше, ніж хто-небудь інший. Адже жінк бул єдиною, кому пощстило вижити в невдлої місії н Мрс.

І тепер стронвт всім силми бореться з можливість ще хоч б рз побчити дочку. Але н шляху у неї стоїть не тільки обов'язков процедур огляду т ребілітції. Але і уряд. Агенти якого виявили в повернулся з польоту дивні здібності, не піддються ніяким описми, і в кільк рзів перевищують можливості простої людини. Які потрібно будь-якою ціною вивчити і синтезувти для подльших досліджень. І що тке людське життя в порівнянні з тким шнсом зробити колосльний нуковий прорив?

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: adminko, додано 13-09-2018, 17:09
Відгуків 0
Переглядів: 1 223

Єдині під Сонцем (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий