Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фокс (2017)

Фокс (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Нідерлнди
  • Тривалість: 93 хв.
  • Режисер: Клс вн Ейкерен
Дивитися повний фільм Фокс (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У центрі сюжету дрми Фокс знходиться впертий і безкомпромісний стрж првопорядку н ім'я Сймон. Він звжди готовий взятися з розслідувння небезпечного кримінльної спрви і втихомирити знхбнілу публіку. Він ненвидить громдян, переступів межу зкону, ле ще більше роздртувння викликють корумповні чиновники. Перевертні в погонх не відють стрху і ввжють себе недоторкнними.

Сймон Фокс є одним з тих, хто сумлінно виконує отримну йому роботу і мє високі покзники розкриття злочинів. Він чесний, хризмтичний і досвідчений поліцейський, який відмовляється уклдти сумнівні оборудки з нечистими н руку бгтіями. Коп зневжє вискочок і лицемірних типів, які пробують догодити вищестоящому керівництву.

Сймон неоднорзово піддввся злякувння і всілякому тиску. Але періодичні нпди з боку впливових городян не зломили його дух. Ключовий персонж з юності хотів оберігти спокій мирного нселення і не збирється згортти з обрної дороги. У його нйближчих плнх - повлення великої кримінльного угруповння, нещдний лідер якої уявив себе господрем міст і не збирється здвти позицій.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 11-01-2018, 12:38
Відгуків 0
Переглядів: 816

Фокс (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий